Mateusz Jerzak - Party Girl

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:38
Data dodania: 15.09.2010 12:24:37
Rozmiar pliku: 4,82 MB
Tagi: Mateusz Jerzak, Party Girl, mateusz, jerzak, party, girl
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mateusz_Jerzak_-_Party_Girl.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej cztery i osiemdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i trzydzieści osiem sekund. To jeden z piosenek nagranych przez Mateusz Jerzak, której nazwa brzmi Party Girl. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Plik Mateusz Jerzak - Party Girl nie został jeszcze ani razu pobrany. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Mateusz Jerzak - Party Girl to piosenka, która staje się coraz bardziej popularna, nie zawsze wśród fanów tego rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że Mateusz Jerzak potrafi wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. Posiadamy wiele odmian muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, do którego należy Mateusz Jerzak - Party Girl. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie będą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie włączysz w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego znakomitą okazję, ponieważ darmowe mp3, które tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie czystość i świetne brzmienie muzyki.

Jesteś zainteresowany Party Girl? Download tego utworu to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cały proces nie odbiega od tych z innych portali. Lecz jednak posiadamy tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się regularnie powiększać kolekcję darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz ochotę - a jeżeli stanie się tak, że go u nas brakuje, gwarantujemy że jak najszybciej się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj