DJ Sledge Hammer & Chris Da House - Sunrise (Ri...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:23
Data dodania: 15.09.2010 12:28:08
Rozmiar pliku: 3,09 MB
Tagi: DJ Sledge Hammer & Chris Da House, Sunrise (Ri..., techno, muza, fajne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Sledge_Hammer_&_Chris_Da_House_-_Sunrise_(Ri....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz posiada rozmiar trzy i dziewięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia trzy sekundy. To plik mp3 o tytule "Sunrise (Ri...", którego autorem jest DJ Sledge Hammer & Chris Da House. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Utwór DJ Sledge Hammer & Chris Da House - Sunrise (Ri... nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Sunrise (Ri..., którą wykonuje DJ Sledge Hammer & Chris Da House, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł pomijać inne portale i ściągać mp3 prosto stąd. Codziennie poszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, na przykład DJ Sledge Hammer & Chris Da House - Sunrise (Ri..., a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na telefon Sunrise (Ri...? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej bazy utworów i odkrycie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej porządnie osłuchać?

Obecnie już każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie kiedyś pobierali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj