Marracash - Badabum Cha Cha

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 15.09.2010 12:39:00
Rozmiar pliku: 3,33 MB
Tagi: Marracash, Badabum Cha Cha, badabum, cha
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Marracash_-_Badabum_Cha_Cha.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to trzy i trzydzieści trzy setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Badabum Cha Cha", której autorem jest Marracash. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Do tej pory żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 Marracash - Badabum Cha Cha. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bardzo szybko zjednują sobie rzesze wiernych słuchaczy, gotowych wydać grube pieniądze na koncerty i płyty, aby tylko pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Jednym z takich wykonawców jest Marracash, a najnowszy przebój Badabum Cha Cha to najwyższy poziom w dziedzinie tworzenia muzyki, a popularność zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Zostawmy opinie innych za sobą, gdyż zapewne chcesz poznać Marracash - Badabum Cha Cha? Pobierz mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ten utwór zyskuje same dobre opinie między słuchaczami i krytykami. Nawet jeśli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być zacofanym w kwestii tego, co jest modne w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Badabum Cha Cha, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć tę piosenkę Marracash? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnego kawałka z tego serwisu. Właśnie teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych stron - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie pojemnego zbioru piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu tekstu, na przykład Marracash - Badabum Cha Cha, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w audycjach radiowych. Dlatego niezłym wyjściem jest pobranie sporej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość hitów, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj