Danny Saucedo - Intimacy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:25
Data dodania: 15.09.2010 12:41:06
Rozmiar pliku: 3,13 MB
Tagi: Danny Saucedo, Intimacy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Danny_Saucedo_-_Intimacy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej trzy i trzynaście setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dwadzieścia pięć sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Danny Saucedo, którego nazwa brzmi Intimacy. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nikt nie dodał dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór Danny Saucedo - Intimacy nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Intimacy. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Danny Saucedo, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś mógł omijać inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, dla przykładu Danny Saucedo - Intimacy, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrobienia rozwiązań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz wrzucić na telefon Intimacy? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojej bazy piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze kiedyś ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj