Linn Van Hek - Intimacy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:35
Data dodania: 15.09.2010 12:41:06
Rozmiar pliku: 3,28 MB
Tagi: Linn Van Hek, Intimacy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Linn_Van_Hek_-_Intimacy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który teraz odtwarzasz to mniejwięcej trzy i dwadzieścia osiem setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści pięć sekund. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez Linn Van Hek, której nazwa to Intimacy. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 nikt nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie pobrał utworu muzycznego Linn Van Hek - Intimacy do dzisiaj. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy może odkryć dokonania nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, na przykład Linn Van Hek - Intimacy. Dlaczego właśnie ten kawałek?

Linn Van Hek jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. Tym sposobem można zyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Intimacy, genialna kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz napotkać na podobnych portalach. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Intimacy, autorstwa Linn Van Hek. Nie zwlekaj, aż Linn Van Hek - Intimacy stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Linn Van Hek nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj