Nie zawiedź mnie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:31
Data dodania: 15.09.2010 12:42:35
Rozmiar pliku: 782 KB
Tagi: nie, zawiedź, mnie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nie_zawiedź_mnie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje siedemset osiemdziesiąt dwa i zero setnych kilobajta. A jego długość to dwa minuty i trzydzieści jeden sekund. Znajdziesz tutaj plik Nie zawiedź mnie do ściągnięcia.W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do dzisiaj żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku mp3 Nie zawiedź mnie. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Nie zawiedź mnie. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Nie zawiedź mnie, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany kawałek, jak choćby Nie zawiedź mnie, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niezwykle prostych do zrealizowania rozwiązań, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Nie zawiedź mnie? Ściągnij mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojej biblioteki piosenek i poznanie nowych artystów. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, stąd niezwykły wysyp osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj