Ransom - Dis How We Move It (feat. Spark Dawg)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:05
Data dodania: 15.09.2010 12:43:09
Rozmiar pliku: 3,73 MB
Tagi: Ransom, Dis How We Move It (feat. Spark Dawg), rap, hip-hop, spark, dawg, face, mob, green, city, fbi
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ransom_-_Dis_How_We_Move_It_(feat._Spark_Dawg).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to mniejwięcej trzy i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Zaś jego długość to cztery minuty i pięć sekund. To jeden z utworów nagranych przez Ransom, którego nazwa to Dis How We Move It (feat. Spark Dawg). Plik audio w formacie mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Do tej pory żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku Ransom - Dis How We Move It (feat. Spark Dawg). Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Ransom - Dis How We Move It (feat. Spark Dawg). Czy warto przesłuchać ten utwór?

Ransom bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Dis How We Move It (feat. Spark Dawg), świetna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Istotne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń stronami - tutaj jest obecna wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i darmowe. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest Dis How We Move It (feat. Spark Dawg), autorstwa Ransom. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Ransom - Dis How We Move It (feat. Spark Dawg) jest ostatnio na topie. Ransom nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj