Paramore - The Only Exception

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:28
Data dodania: 15.09.2010 12:49:01
Rozmiar pliku: 10,2 MB
Tagi: Paramore, The Only Exception, the, only, exception
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Paramore_-_The_Only_Exception.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar dziesięć i dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to cztery minuty i dwadzieścia osiem sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Paramore, którego tytuł to The Only Exception. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 Paramore - The Only Exception dotychczas. Żadna osoba jak na razie nie raczył skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - The Only Exception, którą wykonuje Paramore, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, dla przykładu Paramore - The Only Exception, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niesamowicie prostych do realizacji rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 The Only Exception? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojej bazy piosenek i poznanie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może marzysz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj