Jordin Sparks - Was I The Only One

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:22
Data dodania: 15.09.2010 12:49:53
Rozmiar pliku: 7,72 MB
Tagi: Jordin Sparks, Was I The Only One, Jordin, Sparks, Was, The, Only, One
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jordin_Sparks_-_Was_I_The_Only_One.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz posiada rozmiar siedem i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy Jordin Sparks, której nazwa brzmi Was I The Only One. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy zatem niezwykle wdzięczni, jak byś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku mp3 Jordin Sparks - Was I The Only One do tej pory. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych muzyków, przede wszystkim dzięki serwisom takim jak nasz, z których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, na przykład Jordin Sparks - Was I The Only One. Czy warto tego posłuchać?

Jordin Sparks jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci darmowe mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Was I The Only One, znakomita piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych utworów, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tu piosenki są zupełnie darmowe, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie możesz spotkać na analogicznych witrynach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tu jest tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej szybko i za darmo.

Was I The Only One, w wykonaniu Jordin Sparks, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, czemu Jordin Sparks - Was I The Only One jest obecnie tak znana. Jordin Sparks nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj