Gym Class Heroes - Cupids Chokehold

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:04
Data dodania: 15.09.2010 12:50:42
Rozmiar pliku: 5,75 MB
Tagi: Gym Class Heroes, Cupids Chokehold, gym, class, heroes, cupids, chokehold
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gym_Class_Heroes_-_Cupids_Chokehold.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej pięć i siedemdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i cztery sekundy. To jeden z wielu piosenek autorstwa Gym Class Heroes, której tytuł to Cupids Chokehold. Kawałek w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, jeśli byś go zaproponował. Jeszcze żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku audio Gym Class Heroes - Cupids Chokehold. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy może poznać dokonania coraz to nowych muzyków, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Gym Class Heroes - Cupids Chokehold. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Gym Class Heroes jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Cupids Chokehold, znakomita piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie powinieneś martwić się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie udostępnione tu piosenki są absolutnie darmowe, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz spotkać na podobnych serwisach. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż wypełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, dobrym wyborem jest Cupids Chokehold, autorstwa Gym Class Heroes. Nie zwlekaj, aż Gym Class Heroes - Cupids Chokehold stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - ten muzyk produkuje hit za hitem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj