Blink 182 - Going Away To College

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:59
Data dodania: 15.09.2010 12:52:58
Rozmiar pliku: 2,74 MB
Tagi: Blink 182, Going Away To College
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Blink_182_-_Going_Away_To_College.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz waży dwa i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to dwa minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Blink 182, której tytuł to Going Away To College. W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego kawałka. Będziemy więc uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Piosenka Blink 182 - Going Away To College nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne powodują porządny zamęt na rynku. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe wydawnictwa, które od razu zdobywają serca ludzi. Jednym z takich twórców jest Blink 182, a najnowszy przebój Going Away To College jest obecnie szeroko komentowany na stronach internetowych, przede wszystkim za znakomite brzmienie i niesamowitą jakość dźwięku.

Pewnie sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Blink 182 - Going Away To College? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w dziedzinie tego, co jest modne w muzyce. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Going Away To College, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych stronach kawałka Blink 182? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Właśnie dziś skończyły się Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne strony, na których poszukiwałeś bezpłatnych utworów - znajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej bardzo mocno pojemnej bazy utworów. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Blink 182 - Going Away To College, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co grane jest w audycjach radiowych. Z tego względu dobrym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi utworami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj