Szczersi - Nie wystarczy chcieć

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:21
Data dodania: 15.09.2010 12:59:50
Rozmiar pliku: 4,90 MB
Tagi: Szczersi, Nie wystarczy chcieć
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Szczersi_-_Nie_wystarczy_chcieć.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie masz otworzoną to około cztery i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na pięć minut i dwadzieścia jeden sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez Szczersi, którego tytuł to Nie wystarczy chcieć. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy więc wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Do dzisiaj żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku mp3 Szczersi - Nie wystarczy chcieć. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Nie wystarczy chcieć, której autorem jest Szczersi, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Szczersi - Nie wystarczy chcieć, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do realizacji chwytów, poprzez które bardzo szybko na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś wrzucić na telefon Nie wystarczy chcieć? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od długiego czasu będziesz tego słuchał?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj