Dj Alien - Motherfucker

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:00
Data dodania: 15.09.2010 13:00:57
Rozmiar pliku: 4,58 MB
Tagi: Dj Alien, Motherfucker, brejq
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_Alien_-_Motherfucker.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz waży cztery i pięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na pięć minut i zero sekund. To piosenka tytułem "Motherfucker", której wykonawcą jest Dj Alien. Utwór, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu. Zachęcamy więc, byś takowy zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Dj Alien - Motherfucker dotychczas. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - także przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Dj Alien - Motherfucker. Dlaczego właśnie ten utwór?

Dj Alien bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci darmowe mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Motherfucker, niezwykła kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Chcesz mieć konkretne piosenki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne u nas utwory są absolutnie darmowe, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tu jest jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na Motherfucker, w wykonaniu Dj Alien. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Dj Alien - Motherfucker i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Dj Alien nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj