Teksański by Ciastko

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:55
Data dodania: 15.09.2010 13:03:25
Rozmiar pliku: 1,79 MB
Tagi: ciastuś, teksański, hey
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Teksański_by_Ciastko.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to jeden i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to jeden minute i pięćdziesiąt pięć sekund. Jest to miejsce, w którym możesz odtwarzać bez limitu i ściągnąć za darmo kawałek w formacie mp3 Teksański by Ciastko. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś go dodał. Utwór Teksański by Ciastko nie został jeszcze nigdy pobrany. Żadna osoba jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych wykonawców, także za sprawą serwisów takich jak nasz, na których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, jak choćby Teksański by Ciastko. Czemu właśnie ta piosenka?

Teksański by Ciastko bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć piosenki. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Teksański by Ciastko, niezwykła empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek opłaty - wszystkie dostępne tutaj piosenki są całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Istotne jest też to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Teksański by Ciastko, której autorem jest Teksański by Ciastko, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, dlaczego Teksański by Ciastko jest teraz na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta produkuje przebój za przebojem, podobnie jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj