Ich Dwoje - Pragnienie (Ale kapcia orżnął)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:41
Data dodania: 15.09.2010 13:03:31
Rozmiar pliku: 18,6 MB
Tagi: Ich Dwoje, Pragnienie (Ale kapcia orżnął)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ich_Dwoje_-_Pragnienie_(Ale_kapcia_orżnął).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz ma rozmiar osiemnaście i sześć setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i czterdzieści jeden sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Ich Dwoje, której nazwa to Pragnienie (Ale kapcia orżnął). W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Utwór Ich Dwoje - Pragnienie (Ale kapcia orżnął) nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten utwór w formacie mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy może odkryć twórczość coraz to nowych artystów, również dzięki portalom analogicznym do naszego, na których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Ich Dwoje - Pragnienie (Ale kapcia orżnął). Czy warto przesłuchać ten utwór?

Ich Dwoje bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Pragnienie (Ale kapcia orżnął), genialna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne tutaj piosenki są zupełnie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Istotne jest także to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne strony. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Pragnienie (Ale kapcia orżnął), autorstwa Ich Dwoje, to fantastyczna muzyka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Ich Dwoje - Pragnienie (Ale kapcia orżnął) jest obecnie trendy. Ich Dwoje nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj