Immunitet - Hipokryzja słabego szczura

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:09
Data dodania: 15.09.2010 13:18:50
Rozmiar pliku: 4,32 MB
Tagi: Immunitet, Hipokryzja słabego szczura, Hipokryzja, reggae, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Immunitet_-_Hipokryzja_słabego_szczura.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który aktualnie odtwarzasz to około cztery i trzydzieści dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dziewięć sekund. To utwór w formacie mp3 tytułem "Hipokryzja słabego szczura", którego autorem jest Immunitet. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka Immunitet - Hipokryzja słabego szczura nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić świata muzyki. Czeka na Ciebie bezlik bezpłatnych piosenek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Hipokryzja słabego szczura? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż sądziłeś.

Immunitet to poważany i znany twórca sceny muzycznej. Kawałki, które tworzy, w mgnieniu oka stają się rozchwytywanymi hitami. Nie inaczej jest z Hipokryzja słabego szczura. Download tej empetrójki możesz zrobić właśnie tu. Jedynie kilka kliknięć wystarczy, abyś mógł ominąć Wrzutę albo podobne strony, żeby słuchać tego utworu.

Poprzez nasze bezpłatne mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Chcesz włączyć piosenki w telefonie albo odtwarzaczu? Nic prostszego - ściągnij Immunitet - Hipokryzja słabego szczura i ciesz się nią gdziekolwiek zechcesz, bez ograniczeń.

Co najważniejsze, nie chcemy żadnych opłat za to, że dajemy Ci mp3 do pobrania. Wszystko jest absolutnie za darmo, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić niczego poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Ściąganie utworów z Wrzuty to dobre wyjście dla ludzi, którzy chcą najpierw posłuchać dany utwór lub konkretną płytę, i dopiero później to kupić.

Nie bierz niczego po omacku i nie zaśmiecaj sobie komputera - odsłuchaj darmowe mp3, zanim je pobierzesz. Jeśli taki kawałek Ci się nie spodoba, zawsze jesteś w stanie wybrać inny. Jednakże Hipokryzja słabego szczura, autorstwa Immunitet, znajduje się ostatnio na topie - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj