Liyana Fizi - Light Writing

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:03
Data dodania: 15.09.2010 13:19:04
Rozmiar pliku: 2,78 MB
Tagi: Liyana Fizi, Light Writing, liyana, fizi, light, writing
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Liyana_Fizi_-_Light_Writing.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje dwa i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość to cztery minuty i trzy sekundy. Odtwarzasz piosenkę tytułem "Light Writing", której wykonawcą jest Liyana Fizi. Plik mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nikt nie dopasował jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio Liyana Fizi - Light Writing do dzisiaj. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór w formacie mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli pozostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Light Writing. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją Liyana Fizi - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Liyana Fizi - Light Writing, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony zgłebisz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania chwytów, przez które już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz wrzucić na telefon Light Writing? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj