Agatka 2 - Agatka 2

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:54
Data dodania: 15.09.2010 13:19:08
Rozmiar pliku: 2,65 MB
Tagi: Agatka 2, agatka, blues
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Agatka_2_-_Agatka_2.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz ma rozmiar dwa i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Agatka 2", której autorem jest Agatka 2. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tego pliku nie zaproponowano dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Utwór Agatka 2 - Agatka 2 nie został do tej pory ani razu pobrany. Żadna osoba do tej pory nie zechciał skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Agatka 2 - Agatka 2 to piosenka, która staje się coraz bardziej rozpoznawalna, nie tylko pośród wielbicieli tego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Agatka 2 potrafi stworzyć wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho piosenki, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i nucimy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Odnajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy Agatka 2 - Agatka 2, ale także wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze będą to być głośne parapetówki. Wiele z tych kawałków z miłą chęcią włączysz w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym brzmieniem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, które tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy cenią sobie najlepszą jakość i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Agatka 2? Download tego pliku to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cały proces nie różni się od tych z podobnych stron. Ale jednak jest tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się systematycznie rozbudowywać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe utwory. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeśli zdarzy się, że go u nas nie ma, z całą pewnością błyskawicznie znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj