Bongo - Pierwsze slowa

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:16
Data dodania: 15.09.2010 13:25:03
Rozmiar pliku: 4,49 MB
Tagi: Bongo, Pierwsze slowa, other, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bongo_-_Pierwsze_slowa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słyszysz to cztery i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i szesnaście sekund. Jest to jeden z dzieł wykonawcy Bongo, którego nazwa brzmi Pierwsze slowa. Utwór mp3, który obecnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku nie zamieszczono jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka Bongo - Pierwsze slowa nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Bongo - Pierwsze slowa to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie tylko wśród wielbicieli tego gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że Bongo jest w stanie napisać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i powtarzamy je nawet bez udziału świadomości.

Odszukasz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, który reprezentuje Bongo - Pierwsze slowa, lecz również wiele innych jej odmian. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Codziennie wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze muszą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych piosenek z miłą chęcią włączysz w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą zadowoleni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i dobre brzmienie muzyki.

Chcesz ściągnąć Pierwsze slowa? Download tego utworu to banalnie prosta sprawa. Na pewno dasz sobie z tym radę, cała akcja nie odbiega od tych z innych witryn. Ale jednak jest tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Codziennie do naszej bazy utworów dorzucamy nowe piosenki, regularnie powiększając zbiór darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że błyskawicznie znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj