P.PiC - Feel ( beatbox ) ( kilka ścieżek )

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:20
Data dodania: 15.09.2010 13:45:25
Rozmiar pliku: 1,22 MB
Tagi: P.PiC, Feel ( beatbox ) ( kilka ścieżek ), picasso, pic, peja, beatbox, lekcja
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

P.PiC_-_Feel_(_beatbox_)_(_kilka_ścieżek_).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie masz uruchomioną to około jeden i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na jeden minute i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z dzieł autorstwa P.PiC, którego nazwa to Feel ( beatbox ) ( kilka ścieżek ). W środę, 22 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego pliku. Będziemy zatem uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Piosenka P.PiC - Feel ( beatbox ) ( kilka ścieżek ) nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi P.PiC - Feel ( beatbox ) ( kilka ścieżek ). Dlaczego właśnie ten utwór?

P.PiC jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo mało znanych kompozytorów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Feel ( beatbox ) ( kilka ścieżek ), genialna empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tu na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie za darmo. Ważne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tu jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i za free. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Feel ( beatbox ) ( kilka ścieżek ), w wykonaniu P.PiC, to świetna piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż P.PiC - Feel ( beatbox ) ( kilka ścieżek ) stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. P.PiC nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj