Kawu¶ - Mogli¶my

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:21
Data dodania: 15.09.2010 13:49:48
Rozmiar pliku: 3,06 MB
Tagi: Kawu¶, Mogli¶my, Pop, 2009
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kawu¶_-_Mogli¶my.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, któr± aktualnie odtwarzasz to około trzy i sze¶ć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzie¶cia jeden sekund. Słuchasz piosenkę o tytule "Mogli¶my", której autorem jest Kawu¶. Utwór w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w ¶rodę, 22 listopada 2017 roku. Niestety do tego kawałka nie ma jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by¶ go dodał. Do dzisiaj nikt nie ¶ci±gn±ł nigdy pliku mp3 Kawu¶ - Mogli¶my. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spogl±dałe¶ z zazdro¶ci± na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchaj±c najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już jaki¶ czas temu znaleĽli nasz± stronę - je¶li zostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie mieć ze sob± swoj± muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Mogli¶my, której autorem jest Kawu¶, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów podbijaj± parkiety większo¶ci cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie otrzymasz odno¶nik do darmowego mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz zagl±dać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy powi±zani z tym projektem pracuj± nad tym, aby¶ mógł omijania innych stron i ¶ci±gania mp3 prosto st±d. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszk± wystarczy, żeby¶ mógł ¶ci±gn±ć na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Kawu¶ - Mogli¶my, a póĽniej swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomoc± tej strony poznasz kilka niesamowicie sprytnych do realizacji chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się poż±dana piosenka, któr± będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Mogli¶my? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzaj±c swoj± wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyj±¶ twórczo¶ć, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Za pomoc± prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie s± w stanie przebić się do ¶wiata muzyki. Pewnie my¶lisz o tym, by słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj