Numero Una - Tora Tora

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:10
Data dodania: 15.09.2010 13:54:52
Rozmiar pliku: 2,90 MB
Tagi: Numero Una, Tora Tora
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Numero_Una_-_Tora_Tora.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to około dwa i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dziesięć sekund. To piosenka tytułem "Tora Tora", której autorem jest Numero Una. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy zatem szczęśliwi, jak byś takowy zaproponował. Piosenka Numero Una - Tora Tora nie została jeszcze ani razu pobrana. Żadna osoba jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tego pliku audio, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Tora Tora. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Numero Una - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś mógł omijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany kawałek, na przykład Numero Una - Tora Tora, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niezwykle łatwych do zrealizowania rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Tora Tora? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj