dla ciebie ;) hehe

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:03
Data dodania: 15.09.2010 13:56:24
Rozmiar pliku: 1,87 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

dla_ciebie_;)_hehe.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to jeden i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i trzy sekundy. Jest to miejsce, w którym możesz odtwarzać bez limitu i pobrać piosenkę w formacie mp3 dla ciebie ;) hehe. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 dla ciebie ;) hehe. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeżeli zabawisz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - dla ciebie ;) hehe, którą wykonuje dla ciebie ;) hehe, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, dla przykładu dla ciebie ;) hehe, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka niezwykle łatwych do realizacji tricków, przez które błyskawicznie na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz wrzucić na telefon dla ciebie ;) hehe? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj