03 Chcę być kopciuszkiem

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:09
Data dodania: 15.09.2010 13:58:59
Rozmiar pliku: 2,58 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

03_Chcę_być_kopciuszkiem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to dwa i pięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i dziewięć sekund. Jest to strona, na której masz możliwość pobrania i posłuchania piosenki w formacie mp3 03 Chcę być kopciuszkiem. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Zalecamy zatem, byś takowy dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku mp3 03 Chcę być kopciuszkiem do tego momentu. Żaden odwiedzający dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu 03 Chcę być kopciuszkiem. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest 03 Chcę być kopciuszkiem, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych eventach. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i pobierać mp3 prosto od nas. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby 03 Chcę być kopciuszkiem, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania sztuczek, przez które błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na telefon 03 Chcę być kopciuszkiem? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które pragną na poważnie się tym zajmować. Być może marzysz o tym, by ludzie kiedyś ściągali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj