10-Acti And Coca - Old Rulez

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:20
Data dodania: 15.09.2010 14:03:01
Rozmiar pliku: 8,54 MB
Tagi: Acti And Coca, Old Rulez, Acti, And, Coca, Old, Rulez, hardstyle
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

10-Acti_And_Coca_-_Old_Rulez.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie masz otworzoną to około osiem i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. A jego długość oscyluje na pięć minut i dwadzieścia sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Acti And Coca, której tytuł brzmi Old Rulez. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Jak na razie żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku 10-Acti And Coca - Old Rulez. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

10-Acti And Coca - Old Rulez coraz sprawniej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, nie tylko tego typu gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że Acti And Coca potrafi wymyślić wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Odnajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. Posiadamy także wiele odmian muzyki, to nie tylko ten rodzaj, do którego należy 10-Acti And Coca - Old Rulez. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Na dodatek regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, nadaje się na wiele okazji. Niekoniecznie będą to być ogromne imprezy. Te piosenki możesz również włączyć przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią czystość i świetne brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć Old Rulez? Download tej piosenki to banalnie łatwa sprawa. Prawie tak samo jest na analogicznych portalach, więc na pewno sobie z tym poradzisz. Ale jednak mamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Każdego dnia do naszej bazy empetrójek dorzucamy nowe kawałki, regularnie poszerzając kolekcję darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz chęć - jeśli zdarzy się, że go u nas nie ma, z całą pewnością bardzo szybko się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj