Moon - The Shadow

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:04
Data dodania: 15.09.2010 14:03:45
Rozmiar pliku: 2,84 MB
Tagi: Moon, The Shadow, the, shadow, black, metal, 1997
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Moon_-_The_Shadow.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz zajmuje dwa i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i cztery sekundy. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Moon, której tytuł to The Shadow. Utwór, który w tej chwili słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu żaden użytkownik nie dodał dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do dzisiaj żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku Moon - The Shadow. Żaden użytkownik do dziś nie zechciał skomentować tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład The Shadow. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Moon - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Moon - The Shadow, a następnie skopiować go na telefon.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 The Shadow? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej biblioteki utworów oraz poznanie nowych muzyków. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj