PedoFeel - Jest Już Ciemno (backmasking!)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:34
Data dodania: 15.09.2010 14:08:07
Rozmiar pliku: 2,34 MB
Tagi: PedoFeel, Jest Już Ciemno (backmasking!), jest, ju, ciemno, backmasking
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

PedoFeel_-_Jest_Już_Ciemno_(backmasking!).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to około dwa i trzydzieści cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to dwa minuty i trzydzieści cztery sekundy. Odtwarzasz utwór tytułem "Jest Już Ciemno (backmasking!)", którego wykonawcą jest PedoFeel. Utwór, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Plik PedoFeel - Jest Już Ciemno (backmasking!) nie został do tej pory ani razu pobrany. Żaden odwiedzający do tej pory nie miał ochoty skomentować tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Jest Już Ciemno (backmasking!). Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją PedoFeel, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby PedoFeel - Jest Już Ciemno (backmasking!), a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie sprytnych do realizacji sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Jest Już Ciemno (backmasking!)? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojej bazy utworów oraz odkrycie nowych wykonawców. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj