12 -B5-Shining Star

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:04
Data dodania: 15.09.2010 14:09:49
Rozmiar pliku: 3,52 MB
Tagi: Shining Star
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

12_-B5-Shining_Star.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz posiada rozmiar trzy i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i cztery sekundy. Znajduje się tutaj piosenka 12 -B5-Shining Star do ściągnięcia.Utwór, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego 12 -B5-Shining Star do tej pory. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - 12 -B5-Shining Star, której autorem jest Shining Star, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu 12 -B5-Shining Star, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niesamowicie prostych do zrealizowania rozwiązań, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś przerzucić na telefon 12 -B5-Shining Star? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Dziś dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj