D@bek & Lisek, gościnnie KOZO !!!

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:02
Data dodania: 15.09.2010 14:09:54
Rozmiar pliku: 24,9 KB
Tagi: dabek, koza, kozo, lisek, lis, muza, nuta, hip, hop, faza
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

D@bek_&_Lisek,_gościnnie_KOZO_!!!.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz waży dwadzieścia cztery i dziewięć setnych kilobajta. Długość oscyluje na zero minut i dwa sekundy. Jest to strona, na której znajduje się utwór D@bek & Lisek, gościnnie KOZO !!! do ściągnięcia.W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku D@bek & Lisek, gościnnie KOZO !!! do dziś. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może pobrać darmowe mp3, jak choćby D@bek & Lisek, gościnnie KOZO !!!. Dlaczego właśnie ta piosenka?

D@bek & Lisek, gościnnie KOZO !!! jest jednym z grona artystów, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy D@bek & Lisek, gościnnie KOZO !!!, niezwykła empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz obawiać się o żadne opłaty - całość dostępnych tu utworów jest całkowicie darmowa, bez żadnych haczyków. Ważne jest również to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tutaj jest obecna tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, dobrym wyborem jest D@bek & Lisek, gościnnie KOZO !!!, w wykonaniu D@bek & Lisek, gościnnie KOZO !!!. Już teraz ściągnij mp3 z naszej strony i przekonaj się, czemu D@bek & Lisek, gościnnie KOZO !!! jest ostatnio na topie. D@bek & Lisek, gościnnie KOZO !!! nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj