Ginjah - Never Lost My Way

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 15.09.2010 14:11:18
Rozmiar pliku: 9,07 MB
Tagi: Ginjah, Never Lost My Way, never, lost, my, way, reggae, 2010, tune, dancehall, rege
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ginjah_-_Never_Lost_My_Way.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie słyszysz to dziewięć i siedem setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Słuchasz plik mp3 o tytule "Never Lost My Way", którego wykonawcą jest Ginjah. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego kawałka. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Do tego momentu nikt nie zapisał nigdy pliku Ginjah - Never Lost My Way. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco się zaciera - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Ginjah - Never Lost My Way. Dlaczego właśnie ten utwór?

Ginjah bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje świetne utwory. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Never Lost My Way, niezwykła kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć konkretne piosenki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tu na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które możesz napotkać na analogicznych witrynach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tu jest wyłącznie bezpieczna muzyka.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Never Lost My Way, której autorem jest Ginjah, to znakomita muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż Ginjah - Never Lost My Way stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Ginjah nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj