Kieubass - Mix Na Święto Róży

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:54
Data dodania: 15.09.2010 14:19:57
Rozmiar pliku: 6,41 MB
Tagi: Kieubass, Mix Na Święto Róży, mix, święto, róży, 2010, g-funk, locking, popping, dubstep, kutno
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kieubass_-_Mix_Na_Święto_Róży.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz zajmuje sześć i czterdzieści jeden setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. To jeden z piosenek autorstwa Kieubass, której tytuł brzmi Mix Na Święto Róży. Utwór, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 Kieubass - Mix Na Święto Róży do dziś. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi artyści, którzy z łatwością zjednują sobie tłumy nowych słuchaczy, gotowych zapłacić spore kwoty za albumy i koncerty, byle tylko wesprzeć ulubionego artystę. Takim twórcą jest właśnie Kieubass, a najnowszy przebój Mix Na Święto Róży to mistrzostwo w dziedzinie komponowania muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i dobrą jakość dźwięku.

Prawdopodobnie wolałbyś sam przekonać się, jak brzmi Kieubass - Mix Na Święto Róży? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, dlaczego ten kawałek zyskuje same dobre opinie pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być zacofanym w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Mix Na Święto Róży, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć tę piosenkę Kieubass? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie dowolnego utworu z tego serwisu. Właśnie teraz na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych witryn - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą niesamowicie pojemną bazą piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Kieubass - Mix Na Święto Róży, otrzymasz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na swój komputer.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Jeśli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, a także tym, co podają nam radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie ściągnąć dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz możliwość radowania się przez długi czas nowymi, wspaniałymi piosenkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj