Brożas & Buczer (PTP) - Oczy dookoła głowy (...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:12
Data dodania: 15.09.2010 14:22:46
Rozmiar pliku: 9,61 MB
Tagi: Brożas & Buczer (PTP), Oczy dookoła głowy (..., brożas, buczer, ptp, oczy, dookoła, głowy, ft, żółw, hip-hop
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Brożas_&_Buczer_(PTP)_-_Oczy_dookoła_głowy_(....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to dziewięć i sześćdziesiąt jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwanaście sekund. Jest to utwór tytułem "Oczy dookoła głowy (...", którego autorem jest Brożas & Buczer (PTP). We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Utwór Brożas & Buczer (PTP) - Oczy dookoła głowy (... nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zostaniesz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Oczy dookoła głowy (.... Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Brożas & Buczer (PTP) - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony utwór, na przykład Brożas & Buczer (PTP) - Oczy dookoła głowy (..., a następnie wrzucić go na telefon.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz przerzucić na telefon Oczy dookoła głowy (...? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj