TeTris - Zyskistraty (feat. Esdwa)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:08
Data dodania: 15.09.2010 14:28:52
Rozmiar pliku: 7,16 MB
Tagi: TeTris, Zyskistraty (feat. Esdwa), Zyskistraty, feat, Esdwa, Hip-Hop, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

TeTris_-_Zyskistraty_(feat._Esdwa).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie masz uruchomioną to siedem i szesnaście setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i osiem sekund. To jeden z piosenek nagranych przez TeTris, której tytuł to Zyskistraty (feat. Esdwa). W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego pliku nikt nie dodał jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka TeTris - Zyskistraty (feat. Esdwa) nie została do dziś nigdy pobrana. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Zyskistraty (feat. Esdwa), którą wykonuje TeTris, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby TeTris - Zyskistraty (feat. Esdwa), a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 Zyskistraty (feat. Esdwa)? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnej biblioteki piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią nieźle znudzić?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie w przyszłości ściągali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj