Children Of Bodom - Blooddrunk (Blooddrunk 2008)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:05
Data dodania: 15.09.2010 14:29:05
Rozmiar pliku: 3,74 MB
Tagi: Children Of Bodom, Blooddrunk (Blooddrunk 2008), 2008, blooddrunk, bodom, children
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Children_Of_Bodom_-_Blooddrunk_(Blooddrunk_2008).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to około trzy i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. Długość to cztery minuty i pięć sekund. Jest to jeden z dzieł wykonawcy Children Of Bodom, którego tytuł brzmi Blooddrunk (Blooddrunk 2008). W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego utworu nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku audio Children Of Bodom - Blooddrunk (Blooddrunk 2008) do tej pory. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić świata muzyki. Mamy dla Ciebie ogrom darmowych empetrójek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Blooddrunk (Blooddrunk 2008)? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, każdy sobie z tym poradzi.

Children Of Bodom jest sławnym i cenionym autorem sceny muzycznej. Tworzone przez niego kawałki szybko docierają na szczyty list przebojów. Tak samo jest z Blooddrunk (Blooddrunk 2008). Download tego pliku możesz zrobić na naszej stronie. Tylko kilka kliknięć wystarczy, abyś nie musiał wchodzić na Wrzutę albo podobne witryny, aby cieszyć się tą piosenką.

Poprzez nasze bezpłatne mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Wolisz włączyć kawałki w telefonie albo odtwarzaczu? Nic prostszego - ściągnij Children Of Bodom - Blooddrunk (Blooddrunk 2008) i włączaj ją gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych przeszkód.

Co najważniejsze, nie chcemy żadnych opłat za to, że dajemy Ci mp3 do pobrania. Wszystko jest absolutnie za darmo, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz zrobić nic poza wytypowaniem utworu i ściągnięciem go. Ściąganie empetrójek z serwisu Wrzuta to dobre wyjście dla osób, które wolą najpierw przesłuchać daną piosenkę lub konkretny album, a dopiero po tym to zakupić.

Nie ściągaj niczego na ślepo i nie twórz bałaganu na komputerze - przesłuchaj darmowe mp3 przed jego ściągnięciem. Jeżeli dany kawałek Ci się nie spodoba, w każdej chwili możesz przejść do innego. Ale Blooddrunk (Blooddrunk 2008), którego autorem jest Children Of Bodom, jest ostatnio bardzo popularny - nie zostań w tyle i bez żadnych trudności wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj