Lymbyc Systym - Bedroom Anthem

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:35
Data dodania: 15.09.2010 14:30:12
Rozmiar pliku: 3,83 MB
Tagi: Lymbyc Systym, Bedroom Anthem, lymbyc, systym, bedroom, anthem, instrumental, rock, 2009-11-03
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lymbyc_Systym_-_Bedroom_Anthem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży trzy i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość to dwa minuty i trzydzieści pięć sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa Lymbyc Systym, którego tytuł brzmi Bedroom Anthem. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego pliku. Zalecamy zatem, abyś go dodał. Utwór Lymbyc Systym - Bedroom Anthem nie został jak na razie ani razu pobrany. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten plik muzyczny, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Bedroom Anthem, której autorem jest Lymbyc Systym, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych utworów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Lymbyc Systym - Bedroom Anthem, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niesamowicie prostych do zrobienia chwytów, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na telefon Bedroom Anthem? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie również tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, stąd niezwykły wysyp ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Być może marzysz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj