avanti - nie zapomne

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:35
Data dodania: 15.09.2010 14:36:03
Rozmiar pliku: 4,19 MB
Tagi: avanti, nie zapomne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

avanti_-_nie_zapomne.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie odtwarzasz to około cztery i dziewiętnaście setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i trzydzieści pięć sekund. To kawałek o tytule "nie zapomne", którego autorem jest avanti. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku. Byliśbyśmy więc niezwykle wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Piosenka avanti - nie zapomne nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten utwór muzyczny, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

avanti - nie zapomne coraz sprawniej zdobywa popularność w gronie dużej liczby słuchaczy, niekoniecznie tego typu rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że avanti potrafi nagrać chwytliwe, szybko wpadające w ucho hity, które nucimy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Odnajdziesz tutaj muzykę, która jest podzielona na gatunki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, do którego należy avanti - nie zapomne, lecz także wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Na dodatek regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze muszą to być głośne parapetówki. Te piosenki możesz także włączyć przy pełnym spokoju, w chwilach relaksu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego znakomitą okazję, bo darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie czystość i świetne brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać nie zapomne? Download tego pliku to banalnie prosta sprawa. Na pewno dasz sobie z tym radę, cała akcja nie różni się od tych z innych stron. Lecz jednak mamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do bazy empetrójek na naszej stronie dorzucamy świeże kawałki, systematycznie zwiększając kolekcję darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeżeli będzie tak, że go tutaj nie ma, z całą pewnością błyskawicznie się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj