Goldfrapp - Rocket

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 15.09.2010 14:39:13
Rozmiar pliku: 5,02 MB
Tagi: Goldfrapp, Rocket
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Goldfrapp_-_Rocket.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to pięć i dwa setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "Rocket", której autorem jest Goldfrapp. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Goldfrapp - Rocket nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zanurzyć się w świat muzyki. Mamy dla Ciebie ogrom bezpłatnych kawałków, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz Rocket? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to prostsze niż Ci się wydaje.

Goldfrapp to lubiany oraz sławny autor w świecie muzyki. Piosenki, które nagrywa, błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów. Podobnie jest z Rocket. Download tego pliku możesz przeprowadzić na naszej stronie. To tylko kilka kliknięć, dzielących Cię od słuchania tego utworu, bez potrzeby odwiedzania Wrzuty lub podobnych stron.

Poprzez nasze darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki dokładnie w miejscu, gdzie pragniesz. Wolisz posłuchać piosenek na wieży albo w telefonie? Nic łatwiejszego - ściągnij Goldfrapp - Rocket i włączaj ją gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych trudności.

Dajemy Ci mp3 do pobrania bez żadnych pieniędzy! Całość jest absolutnie za free, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić nic poza wytypowaniem utworu i ściągnięciem go. Pobieranie piosenek z serwisu Wrzuta to znakomite wyjście dla ludzi, którzy chcą najpierw zapoznać się z danym albumem lub piosenką, a dopiero po tym to kupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je również posłuchać, żeby nie ściągać niczego na ślepo i nie tworzyć nieporządku na komputerze. Jeżeli dany utwór Ci się nie spodoba, zawsze możesz wybrać inny. Ale Rocket, autorstwa Goldfrapp, jest ostatnimi czasy bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj