Charice Feat. Iyaz - Pyramid

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:07
Data dodania: 15.09.2010 14:44:32
Rozmiar pliku: 3,77 MB
Tagi: Charice Feat. Iyaz, Pyramid, charice, feat, iyaz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Charice_Feat._Iyaz_-_Pyramid.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość to cztery minuty i siedem sekund. Słuchasz kawałek tytułem "Pyramid", którego wykonawcą jest Charice Feat. Iyaz. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zamieszczono jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku Charice Feat. Iyaz - Pyramid. Żaden użytkownik do dzisiaj nie raczył skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, oni już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Pyramid, której autorem jest Charice Feat. Iyaz, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Charice Feat. Iyaz - Pyramid, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony zgłebisz kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania tricków, przez które błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Pyramid? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów i odkrycie nowych wykonawców. A może będzie również tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj