Brokencyde - Blue Steel

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 15.09.2010 14:46:40
Rozmiar pliku: 3,16 MB
Tagi: Brokencyde, Blue Steel, blue, steel
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Brokencyde_-_Blue_Steel.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar trzy i szesnaście setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. Słuchasz plik mp3 tytułem "Blue Steel", którego autorem jest Brokencyde. Utwór, który teraz odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie zamieścił jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała ani razu pliku mp3 Brokencyde - Blue Steel. Nikt do dzisiaj nie raczył skomentować tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć twórczość coraz to nowych artystów, również dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby Brokencyde - Blue Steel. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Brokencyde jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Blue Steel, genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Istotne jest też to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i darmowe. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Blue Steel, autorstwa Brokencyde, to doskonała muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż Brokencyde - Blue Steel stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten kompozytor tworzy przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj