current value & limewax - untitled [mixcut]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 15.09.2010 14:55:24
Rozmiar pliku: 3,33 MB
Tagi: current value & limewax, untitled [mixcut]
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

current_value_&_limewax_-_untitled_[mixcut].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który teraz masz uruchomioną to około trzy i trzydzieści trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. To kawałek tytułem "untitled [mixcut]", którego wykonawcą jest current value & limewax. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku mp3. Byliśbyśmy zatem niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś go zaproponował. Piosenka current value & limewax - untitled [mixcut] nie została do dziś ani razu pobrana. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład untitled [mixcut]. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją current value & limewax - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł pomijać inne strony i ściągać mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby current value & limewax - untitled [mixcut], a następnie wrzucić go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz wrzucić na telefon untitled [mixcut]? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj