Limewax - Escape

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:36
Data dodania: 15.09.2010 14:55:24
Rozmiar pliku: 6,05 MB
Tagi: Limewax, Escape, dnb, bass, drum
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Limewax_-_Escape.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie słyszysz to sześć i pięć setnych megabajta. A jego czas trwania to sześć minut i trzydzieści sześć sekund. To jeden z wielu piosenek wykonawcy Limewax, której nazwa brzmi Escape. Kawałek w formacie mp3, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, jeśli byś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Limewax - Escape do tej pory. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Escape. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Limewax - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie poszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, na przykład Limewax - Escape, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon Escape? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj