DJ B-Rad-Bitch Suck My 12 Inch(1)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:43
Data dodania: 15.09.2010 14:59:40
Rozmiar pliku: 3,40 MB
Tagi: DJ B, Bitch Suck My 12 Inch(1), b-rad
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_B-Rad-Bitch_Suck_My_12_Inch(1).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który teraz masz uruchomioną to około trzy i czterdzieści setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści trzy sekundy. Jest to utwór w formacie mp3 tytułem "Bitch Suck My 12 Inch(1)", którego autorem jest DJ B. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego kawałka. Będziemy więc niezwykle wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Nikt nie pobrał pliku mp3 DJ B-Rad-Bitch Suck My 12 Inch(1) do tego momentu. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi nieco blaknie - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi DJ B-Rad-Bitch Suck My 12 Inch(1). Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

DJ B bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Bitch Suck My 12 Inch(1), świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które można napotkać na podobnych stronach. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, wybierz Bitch Suck My 12 Inch(1), której kompozytorem jest DJ B. Nie zwlekaj, aż DJ B-Rad-Bitch Suck My 12 Inch(1) stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. DJ B nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj