disco polo - wodka musi byc

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:09
Data dodania: 15.09.2010 15:05:07
Rozmiar pliku: 2,88 MB
Tagi: disco polo, wodka musi byc
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

disco_polo_-_wodka_musi_byc.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz ma rozmiar dwa i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dziewięć sekund. Słuchasz utwór o tytule "wodka musi byc", którego autorem jest disco polo. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Piosenka disco polo - wodka musi byc nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy może poznać dokonania coraz to nowych wykonawców, także dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby disco polo - wodka musi byc. Czy warto się z tym zapoznać?

disco polo jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie wodka musi byc, znakomita kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Ważne jest również to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne witryny. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tu jest obecna wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

wodka musi byc, w wykonaniu disco polo, to doskonała piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie trend na słuchanie disco polo - wodka musi byc i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. disco polo nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj