12 Stones - Running out of Pain

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:14
Data dodania: 15.09.2010 15:09:04
Rozmiar pliku: 7,39 MB
Tagi: 12 Stones, Running out of Pain, 12, stones, running, out, of, pain, other, 2002
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

12_Stones_-_Running_out_of_Pain.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to siedem i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i czternaście sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa 12 Stones, którego tytuł brzmi Running out of Pain. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu muzycznego. Będziemy więc bardzo wdzięczni, jak byś go zaproponował. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku mp3 12 Stones - Running out of Pain. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się 12 Stones - Running out of Pain. Dlaczego właśnie ten kawałek?

12 Stones jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Running out of Pain, znakomita piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tu na żadne haczyki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które można spotkać na analogicznych portalach. Jeżeli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na Running out of Pain, autorstwa 12 Stones. Już teraz ściągnij mp3 z naszej strony i sprawdź, czemu 12 Stones - Running out of Pain jest ostatnio tak znana. 12 Stones nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj