Szamuz - Dziwna opowieść

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:56
Data dodania: 15.09.2010 15:14:21
Rozmiar pliku: 876 KB
Tagi: Szamuz, Dziwna opowieść, dziwna, opowieść, hip-hop, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Szamuz_-_Dziwna_opowieść.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz masz otworzoną to około osiemset siedemdziesiąt sześć i zero setnych kilobajta. Długość to zero minut i pięćdziesiąt sześć sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Szamuz, którego nazwa to Dziwna opowieść. W czwartek, 21 wrzesnia 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego kawałka. Zalecamy więc, byś go dodał. Jeszcze żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku audio Szamuz - Dziwna opowieść. Nikt dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Dziwna opowieść, którą wykonuje Szamuz, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany utwór, jak choćby Szamuz - Dziwna opowieść, a następnie wrzucić go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrobienia chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz ściągnąć na telefon Dziwna opowieść? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj