SLAHBRAT - 10. Nowy projekt

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:22
Data dodania: 15.09.2010 15:14:56
Rozmiar pliku: 2,85 MB
Tagi: SLAHBRAT, 10. Nowy projekt, 10, nowy, projekt, rap, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

SLAHBRAT_-_10._Nowy_projekt.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słuchasz to około dwa i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Odtwarzasz plik mp3 o tytule "10. Nowy projekt", którego autorem jest SLAHBRAT. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nikt nie dopasował jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Jak na razie nikt nie ściągnął ani razu pliku audio SLAHBRAT - 10. Nowy projekt. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten utwór muzyczny, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt w biznesie. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe piosenki i nowe płyty, które z miejsca zdobywają serca słuchaczy. Takim twórcą jest właśnie SLAHBRAT, a tegoroczny hit 10. Nowy projekt jest obecnie głośno komentowany w świecie muzyki, a sławę zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Zostawmy zdania ludzi za sobą, bo pewnie pragniesz poznać SLAHBRAT - 10. Nowy projekt? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje między słuchaczami i krytykami. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkowicie innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o 10. Nowy projekt, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka SLAHBRAT? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdego kawałka z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych piosenek na nieciekawych, podejrzanych witrynach - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie rozbudowanego zbioru piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu hasła, jak choćby SLAHBRAT - 10. Nowy projekt, pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Twój ruch. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w stacjach radiowych. Dlatego niezłym wyjściem jest ściągnięcie sporej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę proste, parę kliknięć i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz niezliczoną ilość utworów, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj