Ultraviolet Sound - LA VULGAIRE SYMPHONY

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:23
Data dodania: 15.09.2010 15:15:24
Rozmiar pliku: 4,92 MB
Tagi: Ultraviolet Sound, LA VULGAIRE SYMPHONY, electro, ultraviolet, sound, vulgaire, symphony
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ultraviolet_Sound_-_LA_VULGAIRE_SYMPHONY.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz zajmuje cztery i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i dwadzieścia trzy sekundy. To jeden z piosenek nagranych przez Ultraviolet Sound, której nazwa brzmi LA VULGAIRE SYMPHONY. W czwartek, 23 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Ultraviolet Sound - LA VULGAIRE SYMPHONY do tej pory. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne powodują niezły zamęt w biznesie. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe piosenki i nowe płyty, które w jednej chwili zdobywają serca fanów. Nie inaczej jest z przebojem LA VULGAIRE SYMPHONY, stworzonym od podstaw przez Ultraviolet Sound. Kawałek ten szturmem zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji oraz temu, że łatwo wpada w ucho.

Pewnie chciałbyś sam przekonać się, czym jest Ultraviolet Sound - LA VULGAIRE SYMPHONY? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz zupełnie innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o LA VULGAIRE SYMPHONY, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Szukasz na różnych stronach piosenki Ultraviolet Sound? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Jednakże my mamy na to znakomity sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie każdej empetrójki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać bezpłatnych hitów na różnych, nie całkiem bezpiecznych stronach - odszukasz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej bardzo mocno pojemnej bazy empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Ultraviolet Sound - LA VULGAIRE SYMPHONY, wyświetlą Ci się wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony wprost do podstrony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Twój ruch. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem jest pobranie sporej porcji darmowej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, wspaniałymi hitami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj