Magnus - Opresor

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:04
Data dodania: 15.09.2010 15:19:29
Rozmiar pliku: 5,59 MB
Tagi: Magnus, Opresor, heavy, death, thrash, metal, mp3
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Magnus_-_Opresor.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz waży pięć i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i cztery sekundy. To piosenka tytułem "Opresor", której wykonawcą jest Magnus. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Plik Magnus - Opresor nie został jeszcze ani razu pobrany. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe albumy, które od razu zdobywają serca słuchaczy. Tak samo jest z przebojem Opresor, wykonywanym przez Magnus. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji oraz temu, że łatwo wpada w ucho.

A może osobiście pragniesz się dowiedzieć, czym jest Magnus - Opresor? Pobierz mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre opinie wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, którego słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie być zacofanym w kwestii trendów w muzyce. W innym przypadku możesz być trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Opresor, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Magnus? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych piosenek na nieciekawych, nie do końca bezpiecznych serwisach - odszukasz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Magnus - Opresor, otrzymasz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w audycjach radiowych. Z tego względu dobrym wyjściem jest ściągnięcie niezłej porcji darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego wysiłku otrzymasz mnóstwo hitów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj