JELONEK - Steppe

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:53
Data dodania: 15.09.2010 15:26:13
Rozmiar pliku: 8,01 MB
Tagi: JELONEK, Steppe, metal, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

JELONEK_-_Steppe.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to około osiem i jeden setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. To jeden z piosenek nagranych przez JELONEK, której tytuł brzmi Steppe. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do dziś żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio JELONEK - Steppe. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko blaknie - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi JELONEK - Steppe. Czy warto przesłuchać ten utwór?

JELONEK jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Steppe, niezwykła kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Istotne jest również to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tu jest obecna tylko czysta muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Steppe, w wykonaniu JELONEK, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż JELONEK - Steppe stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta nagrywa przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj