Rage - End Of All Days - 01 Under Control

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:06
Data dodania: 15.09.2010 15:31:15
Rozmiar pliku: 6,12 MB
Tagi: Rage, End Of All Days, 01 Under Control, under, control, heavy, metal, 1996
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rage_-_End_Of_All_Days_-_01_Under_Control.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje sześć i dwanaście setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i sześć sekund. To jeden z piosenek nagranych przez Rage, której nazwa brzmi End Of All Days. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie zaproponował jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Utwór Rage - End Of All Days - 01 Under Control nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zabawisz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład End Of All Days. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Rage, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale do rzeczy. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, dla przykładu Rage - End Of All Days - 01 Under Control, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie łatwych do zrobienia sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na telefon End Of All Days? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie też tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp osób, które zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj